Konkurs dGame360: Wygraj okulary VR


Gry komputerowe to świetny sposób na urozmaicenie sobie wieczoru, a jakby tak wynieść wrażenia z rozgrywki na najwyższy poziom? Właśnie takie zastosowanie mają okulary VR które możecie wygrać w konkursie organizowanym przez dGame360. Odczucia podczas gry w okularach VR są nieziemskie, niesamowite poczucie bycia częścią świata gry sprawia, że nie mamy najmniejszej ochoty opuścić wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś doznać takich wrażeń zapraszamy Cię do udziału w konkursie, kliknij w jeden z poniższych przycisków a następnie podążaj za instrukcjami zawartymi na stronie konkursowej. Kto wie, a może do Ciebie los się dzisiaj uśmiechnie?

Weź udział   Aktywny konkurs

Firma dGame360, czyli producent okularów VR wysokiej jakości cieszy się dużą popularnością wśród osób zafascynowanych rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości. Duży wpływ na to ma jakość oferowanych przez nich produktów. A ty, właśnie w tym momencie masz niepowtarzalną okazję by wyposażyć się właśnie w takie okulary. Najlepsze jest to, że nie wymagają one komputera najwyższej klasy. Gry przeznaczone do rozgrywki z okularami VR kierowane są do użytkowników różnorakiego sprzętu, dlatego nie musisz zadawać sobie popularnego pytania czy dana gra Ci „pójdzie”. Po prostu możesz być o to spokojny. Naprawdę zachęcam Cię do spróbowania szczęścia, zajmie Ci to jedynie chwilkę a sposób na zabawę pozostanie na setki godzin.

Chcielibyśmy Cię również zaprosić do śledzenia naszej witryny, staramy się uzupełniać ją o coraz to rozmaitsze konkursy. Jeżeli okulary VR Cię nie zainteresowały, w co szczerzę wątpię, to może skusisz się by zajrzeć do naszych innych artykułów? Na pewno świetną opcją jest konkurs na Samsunga S7, a jeżeli technologia Cię nie interesuję to polecam sprawdzić wpis o butach i odzieży sportowej. Jeśli zdecydowałeś/aś się wziąć udział to życzymy powodzenia. Mamy nadzieję, że uda Ci się wygrać!

Poprzedni Konkurs Smartfon: Samsung Galaxy S7
Następny Konkurs Missouri: Biżuteria