Konkurs Disport: Wygraj Smartwatch


konkurs Smartwatch

Hollywoodzkie produkcje obfitują w najnowszą technologię. Okulary, które wyświetlają najróżniejsze informacje, zegarki z funkcjami telefonu… A gdybyśmy przedstawili Wam możliwość wygrania jednego z zegarków zwanym smartwatchem, który posiada takie funkcje jak pulsometr, odczytywanie sms’ów oraz emaili, rozmowy głosowe i wiele, wiele więcej! Już dziś możesz skorzystać z opcji jaką daje firma Disport, która oferuje w swoim konkursie smartwatch professionals! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kliknąć jeden z poniższych przycisków, które przeniosą Cię na stronę konkursową, gdzie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby mieć szanse na zdobycie tego niesamowitego zegarka!

Weź udział   Aktywny konkurs

Disport jest to firma zajmująca się najnowszymi technologiami. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór najróżniejszych gadżetów poczynając od okularów wirtualnej rzeczywistości, przez kamery 360 stopni, drukarki 3D kończąc na smartwatch! A dziś oferują oni konkurs, w którym do wygrania jest jeden z ich produktów jakim jest obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie smartwatch! Najnowsze technologie w połączeniu z pięknem nowoczesnej konstrukcji dają niesamowite wrażenia z użytkowania tego zegarka! Posiada on funkcje, o których nie jeden użytkownik smartphona może tylko pomarzyć! Kto by nie chciał korzystać z technologii, która podbija obecnie zachodnie rynki? Wystarczy odrobina szczęścia, któremu możesz pomóc korzystając z konkursu firmy Disport i być może to właśnie Ty będziesz miał okazję zapiąć na swojej ręce pasek od tego niesamowitecho smartwacha!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, to dla Was wyszukujemy konkursy, w których do wygrania są najciekawsze nagrody! Ta odrobina wysiłku może popłacić w postaci na przykład nowego iPhona 7 czy też drona 3DR! Pomóż szczęściu! My życzymy wszystkim naszym czytelnikom powodzenia i mamy nadzieję, że szczęście uśmiechnie się właśnie do Was!

Poprzedni Konkurs NovioGSM: Wygraj doładowanie 50pln
Następny Konkurs BJakButy: Wygraj buty i odzież sportową