Konkurs Drony24: Wygraj drona 3DR


Konkurs dron

Czy marzyłeś/aś kiedykolwiek o tym, aby zobaczyć jak wygląda świat „z lotu ptaka”? Jeśli tak to masz na to niepowtarzalną okazję dzięki konkursowi organizowanemu przez firmę Drony24, w którym do wygrania jest niesamowity dron 3DR o wartości pięciu tysięcy złotych! Aby wziąć udział w tym konkursie wystarczy kliknąć na jeden z przycisków poniżej i postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie konkursowej!

Weź udział   Aktywny konkurs

Drony24 jest to wiodący na polskim rynku sklep internetowy zajmujący się sprzedażą dronów! Posiadają oni w swojej ofercie zarówno profesjonalne statki powietrzne służące do realizacji profesjonalnych produkcji filmowych jak i drony dla zupełnych amatorów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sterowaniu takimi maszynami. Organizują oni konkurs, w którym do wygrania jest dron 3DR! Jest to profesjonalny dron, którego prostota obsługi i różnorakie funkcje dają możliwość kręcenia niesamowitych ujęć nawet zwykłemu laikowi, który weźmie w swoje ręce pilot do zdalnego sterowania po raz pierwszy! Latanie i kręcenie zapierających dech w piersiach, niesamowitych filmów jeszcze nigdy nie było tak proste! Posiadanie drona wiąże się z godzinami niesamowitej frajdy z latania i podziwiania swojej okolicy „od góry”! Wystarczy tylko spróbować swoich sił w konkursie firmy drony24 i może właśnie to Ty staniesz się posiadaczem tej niesamowitej maszyny! Taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

A ja już dziś chciałbym Was zachęcić do systematycznego odwiedzania naszej strony! To dla Was wyszukujemy prawdziwe perełki wśród konkursów internetowych, w których do wygrania są niesamowite rzeczy takie jak m.in. iphone 7! Pomóż swojemu szczęściu, a my będziemy cieszyć się z niego razem z Tobą! Jako ekipa konkursek.pl życzymy wszystkim naszym czytelnikom powodzenia i nie zapomnijcie pochwalić się swoimi wygranymi!

Poprzedni Konkurs GrwMedia: Wygraj iPhone 7
Następny Konkurs NovioGSM: Wygraj doładowanie 50pln