Konkurs NovioGSM: Wygraj doładowanie 50pln


Kończą się środki na koncie? Przydałyby się dodatkowe złotówki na pakiety lub cokolwiek innego? Przybywamy z pomocą bo już dzisiaj macie świetną okazję by zgarnąć doładowanie o wartości 50zł w konkursie organizowanym przez firmę NovioGSM. Świetna informacja, prawda? By wziąć w nim udział kliknij w jeden z zamieszczonych poniżej przycisków, które przeniosą Cię na stronę konkursową na której wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami!

Weź udział   Aktywny konkurs

NovioGSM, czyli serwis telefonów oraz sklep z elektroniką. Głównie posiadający w swej ofercie smartfony oraz różne akcesoria do urządzeń mobilnych. W ich sklepie możecie wyposażyć się m.in. w słuchawki wysokiej jakości. Serdecznie polecamy odwiedzić ich stronę internetową oraz profil na facebooku, a może tam również zrealizują jakąś akcję na której będzie coś świetnego do wygrania? Wygrane konkursy zawsze cieszą, więc gdy jest ich więcej tym lepiej. 😉

Tymczasem powróćmy do konkursu w którym możecie wygrać doładowanie, a właściwie to w puli znajduje się ich aż 10, więc szanse na zwycięstwo są na prawdę wysokie. Więc dlaczego w takim wypadku by nie spróbować? Chyba warto poświęcić chwilkę, po której możecie być bogatsi o 50zł. W końcu doładowanie też trzeba kupić, więc to 50zł można przeznaczyć na cokolwiek innego. Dwie duże pizze zamiast doładowania brzmią przyjemnie, prawda?

Chciałbym was zaprosić do regularnego śledzenia naszych nowych wpisów, w końcu nie tylko dla siebie wyszukujemy okazje do wygrania najrozmaitszych przedmiotów. Polecam również zainteresować się konkursem organizowanym przez Drony24, jak już pewnie się domyślacie jest tam możliwość zgarnięcia drona. By przejść do wpisu opisującego ten konkurs po prostu kliknij w ten odnośnik: Dron do wygrania, ale najpierw serdecznie zachęcam Cię do spróbowania szczęścia w konkursie o doładowanie na kwotę 50zł, życzymy powodzenia!

Poprzedni Konkurs Drony24: Wygraj drona 3DR
Następny Konkurs Disport: Wygraj Smartwatch