Konkurs Skiny CS:GO


Grasz w Counter Strike? Marzysz o skinach wartych kilkaset dolarów? Dziś mamy zaszczyt przedstawić Wam stronę, dzięki której możecie w łatwy sposób stać się posiadaczem bardzo wartościowych skinów! Counter Skins – bo o niej mowa – 10tego dnia każdego miesiąca rozdaje bardzo wartościowe skiny. Stań się posiadaczem wymarzonej kosy, rękawiczek, bądź też broni! Wystarczy, że klikniesz jeden z przycisków poniżej i będziesz postępować zgodnie z instrukcją zawartą na stronie!

Weź udział   Aktywny konkurs
 

Zasada działania jest bardzo prosta. Serwis Counter skins utrzymuje się z reklam i im większy ruch jest na ich stronie, tym bardziej wartościowe skiny znajdują się w puli. Co miesiąc następuje aktualizacja skinów, do których użytkownicy mogą się zapisać by wziąć udział w losowaniu. Giveaway’e nigdy nie miały takiej wartości! Skiny, których nie powstydziłby się sam Izak, Pasha czy też Snax! Od udziału w konkursie dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć. Nie przegap takiej okazji, znajomi będą zaskoczeni z wartości Twoich skinów!

Jeśli jednak Counter-Strike Cię nie interesuje, możesz wziąć udział w innych konkursach, które opisujemy na łamach naszego serwisu. To specjalnie dla Ciebie wyszukujemy perełki, w których nagrody są na prawdę atrakcyjne. Pomóż swojemu szczęściu i odwiedzaj naszą stronę systematycznie! Tymczasem zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania jest m.in. dron lub Samsung Galaxy S7! Jako ekipa serwisu Konkursek.pl życzymy wszystkim naszym czytelnikom powodzenia!

Poprzedni Konkurs Missouri: Biżuteria
Brak nowszych artykułów.