Konkurs BJakButy: Wygraj buty i odzież sportową


Spójrz za okno. Idealny dzień by coś wygrać prawda? A jak Ci wspomnę, że sklep BJakButy zorganizował konkurs w którym do wygrania są buty oraz odzież sportowa? A niektóre o wartości nawet ponad 800 zł? Według mnie brzmi to świetnie, masz idealną okazję by powiększyć swoją kolekcję odzieży poświęcając jedynie chwilkę. Jeżeli już Ciebie przekonałem to poniżej znajdują się dwa przyciski, kliknij w którykolwiek z nich a przeniosą Cię na stronę konkursową gdzie jedynie co musisz zrobić to wybranie nagrody i postępowanie zgodne z instrukcjami!

Weź udział   Aktywny konkurs

BJakButy to wielki sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada różnorakie obuwie oraz odzież sportową wszelkiej maści. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) właśnie takim towarem to zapraszam Cię na ich stronę internetową gdzie możesz przejrzeć wszelkie sprzedawane przez nich produkty oraz na ich profil na facebooku. Ale oczywiście dopiero jak weźmiesz udział w konkursie, bo chyba nie przepuścisz takiej okazji, prawda? BJakButy postanowiło rozdać takie cudeńka jak Nike Air Jordan czy Nike Air Max, cena takiego obuwia nie jest niska więc na pewno opłaca się spróbować swojego szczęścia. Każdego dnia użytkujemy buty, jest to nieodłączna część naszego życia, więc czy korzystanie z przedmiotu którego używamy na co dzień nie powinno sprawiać jak najwięcej przyjemności? Jedno jest pewne – wygodne buty to na pewno nie problem.

Jeżeli wyrażasz zainteresowanie większą ilością takich okazji to odwiedzaj nasz serwis częściej, naprawdę poświęcamy wiele czasu by wynaleźć dla Ciebie perełki takie jak ta. Zachęcam Cię również do przejrzenia innych konkursów opisanych na naszej stronie, m.in. doładowanie o wartości 50zł czy Smartwatch Disport. Cała ekipa Konkursek.pl życzy Ci powodzenia, mamy nadzieję, że tego nie zmarnujesz! 😉

Poprzedni Konkurs Disport: Wygraj Smartwatch
Następny Konkurs Smartfon: Samsung Galaxy S7